Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

Dla gości i żeglarzy, którzy chcą lepiej poznać Stanicę Wodną Stranda, przygotowaliśmy wycieczkę wirtualną 360 po obiekcie. Składa się ona z kilkudziesięciu zdjęć 360 w wysokiej rozdzielczości, które można obracać i przybliżać.

Wycieczkę można również oglądać w specjalnych okularach VR. W przyszłości (gdy skończą się inwestycje na terenie obiektu) rozszerzymy ją o kolejne punkty, pozwolimy wejść do niektórych apartamentów i poczuć się... jakby się było na miejscu

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.