Szukaj
Szukaj

Stranda współpracuje z profesjonalnymi firmami i armatorami w organizacji regat dla grup zorganizowanych. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu kompleksową organizację "wyścigów na wodzie", które oprócz wspaniałej integracji, zapewnią grupie wspaniałe przeżycia i wspomnienia.

Stranda to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy położony nad jeziorem Kisajno (zatoka Tracz), oferujący komfortowe warunki zakwaterowania, gastronomii i rekreacji. Posiadamy niezbędną infrastrukturę żeglarską, w tym pomosty, łodzie a nasi partnerzy zapewniają sprzęt ratunkowy i szkoleniowy.

Regaty Mazury, Stranda w Giżycku

W ramach organizacji regat przygotujemy szereg czynności, tak by uczestnikom Waszego spotkania na Mazurach, pozostała tylko integracja i wspaniała zabawa.

  • zaplanowanie trasy i harmonogramu regat zgodnie z Państwa preferencjami i poziomem zaawansowania uczestników
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi sędziowskiej, ratowniczej i technicznej podczas regat
  • organizację szkoleń i warsztatów żeglarskich dla początkujących i zaawansowanych przed i po regatach
  • przygotowanie nagród i pamiątek dla zwycięzców i uczestników regat
  • zapewnienie cateringu i atrakcji dodatkowych, takich jak ognisko, grill, muzyka na żywo, pokazy żeglarskie itp.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 122 610 lub adresem e-mail recepcja@stranda.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości.
 

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.