Szukaj
Szukaj

Tawerna serwuje pyszne dania od początku do końca sezonu żeglarskiego (od majówki, zwykle do końca września lub pierwszego weekendu października). 

Dla wygody gości mariny i apartamentów, tawerna została zlokalizowana przy samym porcie. Dzięki temu, podczas posiłków lub lampki wina, mogą się Państwo delektować pięknym widokiem jeziora i lekko kołyszących się jachtów. Obok tawerny została uruchomiona strefa relaksu. W pobliżu znajduje się również plaża (prosimy jednak po jej opuszczeniu odpowiednio się ubrać przed posiłkiem), wiata grillowa, plac zabaw i miejsce do krótkich spacerów.

W sezonie 2021 udało nam się dokończyć modernizację tego popularnego miejsca i teraz do dyspozycji naszych gości jest jeszcze więcej miejsca w środku oraz na zewnątrz. Przy tawernie w sezonie letnim odbywają się koncerty szantowe, popowe i rockowe.

Akceptujemy płatności kartami kredytowymi: VISA, MasterCard, Maestro. Istnieje możliwość organizacji ogniska lub grillowania nad brzegiem jeziora.

Tawerna - Tel. 501 122 625  (w sezonie w godz. 8:00-22:00)

 

tawerna przy samym porcie

Tawerna Stranda

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.