Szukaj
Szukaj

Stranda jest do Waszej dyspozycji przez cały rok. Tylko od Waszej wyobraźni zależy wykorzystanie tego pięknego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, klientami, czy też współpracownikami...

Tawerna Stranda leżąca przy porcie Stranda w Giżycku, nad jeziorem Kisajno (zatoka Tracz, przy wejściu do kanału Łuczańskiego) to wspaniałe miejsce nie tylko do letniego wypoczynku i uprawiania sportów wodnych, ale także do organizacji spotkań, eventów firmowych, czy obsługi grup zorganizowanych. Obsługujemy firmy, obozy i spotkania młodzieżowe korzystając z zasobów tawerny, wiaty grillowo - ogniskowej oraz pozostałych zasobów obiektu (apartamenty, domki, wypożyczalnia sprzętu wodnego, bogata oferta flot czarterowych, sauna, itp.).

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.