Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

Zatoka Tracz, jezioro Kisajno i port Stranda na stałe wpisały się w krajobraz (nie tylko) żeglarskiej przygody na północnych szlakach Mazur. Stranda to największy port nie tylko na jeziorze Kisajno ale również w Giżycku. Latem rozbrzmiewa muzyką koncertów i gwarem żeglarzy oraz motorowodniaków. Zobacz ujęcia z drona zarejestrowane latem 2021 i zaplanuj swój pobyt w sezonie 2022 w porcie, apartamentach, na plaży lub w tawernie. Do zobaczenia...

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.