Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

Każdy, kto opusza Strandę latem, powtarza sobie, że wróci tutaj za rok - powinien pomyśleć o spędzeniu tu czasu jesienią lub wiosną. Mazury w październiu stają się spokojniejsze, łatwiej skupić się na przyrodzie i pięknej pogodzie. Mamy nadzieję, że od sezonu 2022 tawerna będzie funkcjonować cały rok - co będzie czyniło Strandę jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem przez 12 miesięcy...

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.