Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

Zobaczcie jak Stranda i jezioro Kisajno wyglądały tydzień przed nadejściem wiosny. Czuć ją już w powietrzy. Dłuższe i cieplejsze dni, więcej słońca... Już tylko piękne wzory, które tworzy pękająca i zamarzająca w nocy kra, przypominają o zimie. Wkrótce Stranda się zazieleni, zatokę Tracz i jezioro Kisajno wypełnią białe żagle. Jak nic, przedwiośnie :)

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.