Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

Za nami piękny, słoneczny sezon 2022. Wszyscy, przed wakacjami zastanawialiśmy się jak będzie wyglądało kolejne lato, a te było wyjątkowo piękne, ciepłe i słoneczne. Dla nas, był to rok wielu zmian, modernizacji, remontów oraz… innowacji. Wiele z nich pewnie zauważyliście, a niektóre dostrzeżenie w kolejnym sezonie.

Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność, wyrozumiałość, ciepłe słowa, zabawę nie tylko podczas koncertów, długie rozmowy na kejach, smakowanie naszego rzemieślniczego piwa z browaru Stranda, pobyty w naszych apartamentach i docenienie naszej tawerny.

Już szykujemy się do nowego sezonu, realizujemy nowe pomysły i kończymy szereg inwestycji… i jak zwykle już za Wami tęsknimy!

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.