Szukaj
Szukaj

Za nami piękny, słoneczny sezon 2022. Wszyscy, przed wakacjami zastanawialiśmy się jak będzie wyglądało kolejne lato, a te było wyjątkowo piękne, ciepłe i słoneczne. Dla nas, był to rok wielu zmian, modernizacji, remontów oraz… innowacji. Wiele z nich pewnie zauważyliście, a niektóre dostrzeżenie w kolejnym sezonie.

Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność, wyrozumiałość, ciepłe słowa, zabawę nie tylko podczas koncertów, długie rozmowy na kejach, smakowanie naszego rzemieślniczego piwa z browaru Stranda, pobyty w naszych apartamentach i docenienie naszej tawerny.

Już szykujemy się do nowego sezonu, realizujemy nowe pomysły i kończymy szereg inwestycji… i jak zwykle już za Wami tęsknimy!

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.