Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

Czekając na nadejście wiosny i lata, chcielibyśmy Wam przybliżyć normalny, piękny, słoneczny i zimowy dzień w Strandzie. Połowa lutego to właściwy moment aby zacząć myśleć o majówce, wakacjach lub... odwiedzeniu mazur zimą. Piękne widoki w słoneczne dni gwarantowane, kominek daje zapach i ciepło, a i balia z gorącą wodą na brzegu jeziora Kisajno gotowa do uruchomienia... Gdy tak patrzymy za okna naszej recepcji i widzimy takie widoki jak na zdjęciach, to myślimy sobie jak Was na te piękno zimowych Mazur namówić...

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.