Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

W grudniu publikowaliśmy zdjęcia pięknej i zimowej Strandy. Później chimeryczna zima odpuściła i... wróciła. Znowu było pięknie i biało, a gdy dodać do tego słońce - wręcz cudownie. Wszyscy, którzy odwiedzili nasz port i apartamenty w zaśnieżonej Strandzie wyglądali na zadowolonych... Pogoda w tym roku jeszcze zabieli nam port - zapraszamy na zimowe ferie...

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.