Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

Gdy nadchodzi zima i spadają temperatury, na Mazurach uaktywniają się ptaki... Zimne Ptaki, czyli członkowie Giżyckiego Klubu Morsów. Tym razem rozgrzewka, morsowanie, saunowanie i posiłki regeneracyjne odbyły się u nas w porcie, nad jeziorem Kisajno. Przy okazji wydarzenia, odbyła się coroczna zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zobaczcie fotorelację z wydarzenia...

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.