Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

EKT Gdynia w sezonie 2021 obchodziła 35 lecie twórczości artystycznej i występów w mazurskich portach. W  jubileuszowym dla nich sezonie 2021, nie mogło Ich zabraknąć w naszym porcie. Koncerty tego zespołu to zawsze przeżycie największej wagi. Fani piszczą i proszą o autografy, szanty przeplatane są żartami a oprawa świetlna dodaje smaku. W sezonie 2021 zespół gościł w Stanicy Wodnej Stranda dwa razy.

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.