Szukaj
Szukaj

Browar Stranda to kolejne innowacyjne przedsięwzięcie Strandy. Do tej pory marka kojarzona była głównie z portem, apartamentami i tawerną. Browar i rzemieślnicze, mazurskie piwo Stranda to rozszerzenie naszej oferty.

Piwowarstwo, zwłaszcza rzemieślnicze, to długa droga doboru receptur, końcowego smaku i upodobań klientów. W sezonie 2022 przetestowaliśmy 6 różnych aromatów: trzy piwa: Ciemne Ale, Ciemne Stout, Ciemne Dubbel oraz Pale Ale, Pilsner oraz pszeniczne.

W związku z lokalnym charakterem naszego browaru, procesu produkcji został dopasowany do sezonowości Mazur. Zostały wybrane trzy główne style piw oraz jedno ciemne, w którego skład wchodzą trzy różne smaki produkowane naprzemiennie. Dodatkowo piwo pszeniczne będzie produkowane w sezonie wiosennym i jesiennym - w wersja amerykańskiej, a w sezonie letnim - w delikatnej wersji weizena.

Warzenie piwa to wieloletni proces zbierania doświadczenia, preferencji odbiorców i wybranie najlepszych technologii. Zebraliśmy już również pierwsze opinie - większość jest pozytywna, a pozostała neutralna. W kolejnych sezonach jakość i styl oferty miło Państwa zaskoczy...

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.