Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

Browar Stranda to kolejne innowacyjne przedsięwzięcie Strandy. Do tej pory marka kojarzona była głównie z portem, apartamentami i tawerną. Browar i rzemieślnicze, mazurskie piwo Stranda to rozszerzenie naszej oferty.

Piwowarstwo, zwłaszcza rzemieślnicze, to długa droga doboru receptur, końcowego smaku i upodobań klientów. W sezonie 2022 przetestowaliśmy 6 różnych aromatów: trzy piwa: Ciemne Ale, Ciemne Stout, Ciemne Dubbel oraz Pale Ale, Pilsner oraz pszeniczne.

W związku z lokalnym charakterem naszego browaru, procesu produkcji został dopasowany do sezonowości Mazur. Zostały wybrane trzy główne style piw oraz jedno ciemne, w którego skład wchodzą trzy różne smaki produkowane naprzemiennie. Dodatkowo piwo pszeniczne będzie produkowane w sezonie wiosennym i jesiennym - w wersja amerykańskiej, a w sezonie letnim - w delikatnej wersji weizena.

Warzenie piwa to wieloletni proces zbierania doświadczenia, preferencji odbiorców i wybranie najlepszych technologii. Zebraliśmy już również pierwsze opinie - większość jest pozytywna, a pozostała neutralna. W kolejnych sezonach jakość i styl oferty miło Państwa zaskoczy...

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.