Szukaj
Szukaj

XXII Zlot JachtOldtimerów za nami

Wszędzie otaczał nas klimat starszych jednostek, nawet patrząc w górę...
Wszędzie otaczał nas klimat starszych jednostek, nawet patrząc w górę...

Do Stanicy Wodnej Stranda po raz kolejny zawinęły oldtimery – zabytkowe jachty „z duszą”. Pogoda, podobnie jak w zeszłym roku nie sprzyjała uczestnikom zlotu, co oczywiście nie wpłynęło na spotkanie zżytej grupy przyjaciół i żeglarzy.

Przez trzy dni (27-29 sierpnia 2021) gościliśmy uczestników już dwudziestego drugiego Zlotu Klubu JachtOldtimer. W porcie pojawiło się 35 zabytkowych jachtów, z które z roku na rok wyglądają co raz bardziej dostojnie.

Podczas imprezy zaprezentowano jednostki z piękną historią, jachty stylizowane na zabytkowe oraz takie, przy których wielu dojrzałym żeglarzom mocniej zabiło serce.

Program XII Zlotu Oldtimerów obejmował koncerty, biesiady i paradę jachtów Klubu JachtOldtimer na jeziorze Kisajno. Z powodu pogody i trudnych warunków nie zdecydowano się na organizację regat o Puchar Komandora.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć, którą wykonaliśmy w czasie tego zlotu.

XXII Zlot JachtOldtimerów

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.