Szukaj
O nas

Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Szukaj

XXII Zlot JachtOldtimerów za nami

Wszędzie otaczał nas klimat starszych jednostek, nawet patrząc w górę...
Wszędzie otaczał nas klimat starszych jednostek, nawet patrząc w górę...

Do Stanicy Wodnej Stranda po raz kolejny zawinęły oldtimery – zabytkowe jachty „z duszą”. Pogoda, podobnie jak w zeszłym roku nie sprzyjała uczestnikom zlotu, co oczywiście nie wpłynęło na spotkanie zżytej grupy przyjaciół i żeglarzy.

Przez trzy dni (27-29 sierpnia 2021) gościliśmy uczestników już dwudziestego drugiego Zlotu Klubu JachtOldtimer. W porcie pojawiło się 35 zabytkowych jachtów, z które z roku na rok wyglądają co raz bardziej dostojnie.

Podczas imprezy zaprezentowano jednostki z piękną historią, jachty stylizowane na zabytkowe oraz takie, przy których wielu dojrzałym żeglarzom mocniej zabiło serce.

Program XII Zlotu Oldtimerów obejmował koncerty, biesiady i paradę jachtów Klubu JachtOldtimer na jeziorze Kisajno. Z powodu pogody i trudnych warunków nie zdecydowano się na organizację regat o Puchar Komandora.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć, którą wykonaliśmy w czasie tego zlotu.

XXII Zlot JachtOldtimerów

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.