Szukaj
Szukaj

Wycieczka VR 360 po Strandzie

Do tawerny zapraszamy jednak osobiście :)
Do tawerny zapraszamy jednak osobiście :)

Przed uruchomieniem nowej strony przygotowaliśmy spacer wirtualny po Stanicy Wodnej Stranda. Można go oglądać na komputerze, telefonach lub za pomocą gogli do oglądania rozszerzonej rzeczywistości.

Na wirtualną wycieczkę składa się około 30 zdjęć w wysokiej rozdzielczości wykonanych w technologii 360 / 180 stopni. Dzięki temu możemy się rozglądać w każdym kierunku. Pomiędzy zdjęciami możemy swobodnie przechodzić. 

W ten sposób możemy zwiedzić wszystkie keje (oprócz rezydenckiej, której chcieliśmy zapewnić maksimum prywatności), miejsce przy slipie, taras, strefę relaksu, możemy wejść to nowej tawerny, przejść na plażę, boisko czy plac zabaw dla dzieci. Możemy również dostać się pod niektóre apartamenty.

W przyszłości, po wszystkich modernizacjach i rozbudowach obiektu, uzupełnimy wycieczkę o możliwość pokazania wszystkich apartamentów z możliwością wejścia do każdego, pokażemy nowy parking oraz będziemy mogli podejść pod nowe (właśnie budowane) apartamenty Stranda Residence.

Oczywiście spacer wirtualne zawsze będzie gorszy od prawdziwego, zapraszamy serdecznie osobiście każdego z Państwa.

Przejdź do wycieczki VR 360

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.