Szukaj
Szukaj

Witamy na naszej nowe stronie

Wschód słońca oznacza nowy dzień, nowa strona internetowa to nowe możliwości
Wschód słońca oznacza nowy dzień, nowa strona internetowa to nowe możliwości

Stanica Wodna Stranda na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Inwestycja w unowocześnienie infrastruktury i dopasowanie jej do Państwa potrzeb potrwa jeszcze 1-2 sezony. Dziś nadszedł czas na zmianę strony internetowej…

Mamy nadzieję, że uaktualnione informacje, nowe zdjęcia, filmy oraz opisy - pozwolą Państwu lepiej poznać Stanicę Wodną Stranda. Dzięki nowej witrynie mogą Państwo udać się w wirtualną wycieczkę VR 360, zobaczyć starsze i nowe filmy o porcie, zobaczyć teren w porcie i na jeziorze dzięki kamerom LIVE oraz zobaczyć efekt zmian z ostatnich lat dzięki wielu galeriom zdjęć.

W stosunku do starej strony opracowaliśmy bardziej przejrzystą formę zapowiadania imprez i koncertów, dodaliśmy dział aktualności, atrakcji turystycznych w pobliżu i okolicy, dane pogodowe (w tym dla żeglarzy), panoramy 360 i menu tawerny.

Stanica Wodna Stranda w opinii wielu naszych gości to miejsce wyjątkowe, jedno z piękniejszych w Giżycku i nad jezioem Kisajno. Dzięki stronie internetowej mogą Państwo poznać nasze możliwości, później zarezerwować termin lub przypłynąć do naszej mariny, a ostatecznie dołączyć do grupy zadowolonych klientów.

Już teraz możesz szybko zobaczyć Strandę

Życzymy miłego poznawania Stanicy Wodnej Stranda - do zobaczenia na Mazurach...

Stanica Wodna Stranda

Informacje o cookie

Na stronie stranda.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.