w samym sercu Mazur ...

Mapa

Stanica Wodna STRANDA w Giżycku, ul. Pierkunowo 36 (od strony al. Wojska Polskiego w Giżycku – dawniej ośrodek WDW) – marina położona nad zatoką Tracz jeziora Kisajno, niedaleko północnego ujścia kanału Giżyckiego (szlak żeglowny Giżycko-Sztynort-Węgorzewo).

Dojazd samochodem:

Jadąc obwodnicą Giżycka od strony Mrągowa, Rynu (Olsztyna) na pierwszym rondzie należy skręcić w lewo na ul. Wojska Polskiego. Jechać prosto aż do mostu nad kanałem Giżyckim (ulica brukowana). Za mostem prosto drogą szutrową aż do drogowskazu wskazującego kierunek do portu. Skręcić w lewo. Brama wjazdowa po lewej stronie.

Jadąc od strony Pisza, Orzysza (Warszawy) – wjeżdżając do Giżycka, za przejazdem kolejowym skręcić w prawo, wjechać na obwodnicę Giżycka. Obwodnicą cały czas prosto (po drodze – po lewej supermarket Kaufland, potem prosto na rondzie, na skrzyżowaniu obwodnicy z drogą do Węgorzewa, prosto na kolejnym skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Świdry); na drugim rondzie skręcić w prawo na ul. Wojska Polskiego – dalej jak w pkt. 1

Zobacz mapę dojazdu do portu Stranda (targeo)


Pokaż Stranda na większej mapie

Zobacz również
IMG_7796
Apartamenty
IMG_0940 kopia
Imprezy
Wdok z drona na Port STRANDA
Marina
calendar (1)
Rezerwacje
c-studio.eu - strony internetowe